Blistry

Plastové blistry řadíme mezi praktické druhy obalů, které se nejčastěji využívají v potravinářském, spotřebním, elektrotechnickém, ale i v automobilovém průmyslu. Blistry jsou oblíbené například mezi výrobci bonboniér, hraček, kosmetiky, nářadí, drobných součástek elektroniky, dárkových předmětů, textilu, automobilových dílů a jejich doplňků aj.

Mezi hlavní výhody blistrových obalů patří jejich dlouhá životnost, opakovanost použití, vysoká odolnost proti vlhku a možnost výroby specifických tvarů, které dodají celkovému obalu atraktivní vzhled. Řada prodejců volí blistry pro své zboží i z důvodů, že čiré varianty materiálu umožňují dobrou viditelnost prodávaného výrobku.

Výroba plastových blistrů se provádí technologií vakuového tvarování. Zákazník má možnost vybrat si z rozličných materiálů jako například PET, PE, ABS, PVC, EPS, PS, OPS, EPS, PSPE aj.

Ve většině případů se výroba blistrů realizuje na zakázku. Zákazníkům se v těchto projektech věnujeme s patřičnou náležitostí, aby byli během celé fáze vývoje i s výsledným vyhotovením vhodného obalu spokojeni.

Blistry 


KDE NÁS NAJDETE: