Klopové krabice z vlnité lepenky 3VL

Klopové krabice jsou kartonové boxy v nejběžnější základní konstrukci (po složení klop se uzavírají za pomoci izolepy). 3 vrstvá vlnitá lepenka se běžně používá na výrobu klopových krabic menších nebo středně velkých rozměrů. Díky své nosnosti cca do 10 kg slouží obvykle k přepravě nebo uskladnění lehčího nebo menšího zboží. Klopové krabice velkých rozměrů, ale stále v 3VL, plní funkci přebalu nebo návleku, který chrání zboží před poškrábáním.

Klopová krabice může být navíc opatřena jednoduchým potiskem loga, který Vaše zboží na první pohled odliší. Krabice s potiskem se tak stává cenově dostupným způsobem propagace Vaší značky. Praktickým pomocníkem jsou také odnosné otvory na ruce pro snadnější manipulaci.
Krabice z vlnité lepenky je v konečném důsledku ekologickým, jednoduše recyklovatelným obalem, který nezatěžuje životní prostředí.

Naším primárním zaměřením je sériová výroba krabic na míru v minimálním výrobním množství 300 m2 spotřebované lepenky a více. Výroba běžně trvá cca 3 týdny.
Nejžádanější rozměry klopových krabic máme také skladem, jsou rychle dostupné, s možností odběru i malého množství.

KLOPOVE_KRABICE_Z_VLNITE_LEPENKY_3VL-new  


KDE NÁS NAJDETE: