Aktuality

Naše stěhovací krabice Akart zajistí snadné stěhování

Plánujete stěhování a přemýšlíte, kam dát věci, které potřebujete přestěhovat tak, aby se jim nic nestalo? U nás si můžete pořídit krabice na stěhování za výhodné ceny. Oceníte, že do krabic na stěhování můžete uložit osobní předměty, knihy, oblečení, hračky, dokumenty i drobnou elektroniku. Kromě těžších předmětů jsou tyto krabice vhodné také na křehké a další předměty náchylné k poškození.

27.02.2023 celý článek

Které krabice toho hodně vydrží?

Ptáte se, jaké krabice jsou odolné? Pořiďte si skutečně pevné a odolné krabice. Klopové krabice z pětivrstvé vlnité lepenky 5VL jsou dostatečně pevné a odolné vůči průtlaku a jsou proto vhodné pro manipulaci s těžšími či křehčími předměty jsou ideální volbou.

31.01.2023 celý článek

Dárkové krabice Akart dle vašeho zadání

Vyrobíme vám dárkový obal přesně dle vašich představ. Součástí služeb Akart jsou dárkové krabice, které navrhneme a vyrobíme podle vašeho zadání. Nabídnout vám můžeme dárkové krabice na víno, na potraviny, na různé dárkové předměty apod.

02.01.2023 celý článek

Výroba poštovních krabic Akart

Vážení zákazníci, vyrábíme poštovní krabice různých rozměrů dle norem katalogu FEFCO, které umožňují snadnou manipulaci a bezpečné skladování poštovních zásilek. Poštovní krabice dodáváme v rozloženém stavu.

27.11.2022 celý článek

Kartonové krabice se silnými stěnami

Krabice se silnými stěnami a dnem mají vysokou nosnost a perfektně ochrání předměty uvnitř před rozbitím. My vám proto nabízíme krabice z vlnité lepenky 7VL Akart, které spolu s ochrannými hranami a proložkami nabízejí systém spolehlivého a bezpečného balení. Jsou totiž přizpůsobeny větší zátěži a vynikají svojí pevností i velmi dobrou stabilitou.

31.10.2022 celý článek

Jak využít papírové hrany?

Jak se dají efektivně využívat ochranné papírové hrany? Naše papírové hrany Akart se vyznačují vysokou pevností, tuhostí a odolností. Umožňují zajištění předmětu dokonale na svém místě.

03.10.2022 celý článek

Praktické papírové tubusy

Chtěli byste ochránit Vaše dokumenty, projektové výkresy, diplomy, mapy nebo plakáty před poškozením? Vyzkoušejte praktické papírové tubusy, které zajistí ochranu předmětů před nežádoucím znečištěním a poškozením.

01.09.2022 celý článek

AKTUÁLNÍ INFORMACE O VÝVOJI TRHU

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás stručně informovali o vývoji trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou.

02.05.2022 celý článek

VÝVOJ TRHU: dobré zprávy na trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou

Vážení zákazníci, situace na trhu se v porovnání s rokem 2021 pomalu uklidňuje a máme dostatek materiálu i výrobních kapacit. Přijímáme nové poptávky a objednávky a cenová hladina se pomalu začíná stabilizovat. 

17.02.2022 celý článek

PF 2022

Vážení zákazníci,
ve dnech od 18.12.2021 do 2.1.2022 probíhá v naší společnosti vánoční odstávka. Budeme tu pro Vás opět od 3.1.2022.

15.12.2021 celý článek

Přepravní klopové krabice

Pokud sháníte kartonové krabice vhodné ke skladování i přepravě, potom jsou pro vás vhodným řešením klopové krabice. Klopové krabice jsou skladné a pohodlně se s nimi manipuluje. Do archivu se proto skvěle hodí a budou vám praktickým pomocníkem.

29.09.2021 celý článek

Papírové hrany usnadní zabezpečení předmětů v krabici

Hledáte řešení pro bezpečné zajištění předmětů v krabici? Skvělou pomůckou jsou ochranné papírové hrany, které se vyznačují vysokou pevností, tuhostí a odolností. Předmět proto bude perfektně zafixován na svém místě.

06.09.2021 celý článek

Proklady ze strojní lepenky Akart

Hledáte spolehlivého dodavatele kartonové lepenky? V tom případě se obraťte na nás, my Vám ji zajistíme. Lepenku dodáváme v arších nebo v rolích.

18.08.2021 celý článek

Ochranné papírové hrany

Chtěli byste efektivně a spolehlivě zajistit předměty uvnitř krabice? Skvělou pomůckou jsou ochranné papírové hrany, které se vyznačují vysokou pevností, tuhostí a odolností. Předmět proto bude perfektně zafixován na svém místě.

13.08.2021 celý článek

Bublinkové fólie ochrání zboží v krabici

Pro ochranu předmětů v krabicích jsou osvědčeným řešením bublinkové fólie, které najdou své uplatnění při stěhování, transportu zboží ve skladech apod. Pokud tedy hledáte způsob, jak zajistit bezpečnost předmětů v krabicích tak, aby nedošlo k jejich poškození, vyzkoušejte bublinkovou fólii.

13.08.2021 celý článek

Levné krabice na stěhování

Vážení zákazníci, stěhujete se a sháníte klasické krabice na stěhování? U nás najdete kartonové krabice s víkem, do kterých můžete prakticky uložit předměty bez obav z vypadnutí nebo jejich poškození.

13.08.2021 celý článek

Krabice na přepravu velmi křehkých předmětů

Chtěli byste přepravit těžké nebo extrémně křehké předměty? Pro tyto účely jsou ideální volbou krabice z vlnité lepenky 7VL, které spolu s ochrannými hranami a proložkami nabízejí systém spolehlivého a bezpečného balení. Jsou totiž přizpůsobeny větší zátěži a vynikají svojí pevností i velmi dobrou stabilitou.

13.08.2021 celý článek

Lepenkové bedny

Lepenkové bedny jsou praktickým pomocníkem v každé domácnosti i ve skladu. Lepenková bedna se skládá standardně ze dvou vík a ohradníku. Nosnost lepenkových beden lze zvýšit pomocí speciálních výztuh, prokladů a mřížek.

13.08.2021 celý článek

Dárkové krabice na víno

Určitě nám dáte za pravdu, že láhev vína v dárkové krabici vypadá opravdu luxusně. Hodí se pro slavnostní příležitosti a je proto nejen skvělým dárkem, ale také může být reklamním předmětem.

13.08.2021 celý článek

Pizza krabice z kartonu

Vážení zákazníci, vyrábíme také krabice na pizzu, které si u nás můžete objednat na zakázku. Naše firma Akart Vám zajistí jejich výrobu. Naše krabice na pizzu splňují nároky na pevnost, odolnost a také mají reprezentativní vzhled.

13.08.2021 celý článek

Jak zabezpečit předměty uvnitř krabice

Lámete si hlavu nad tím, jak bezpečně zajistit předmět uvnitř krabice? Skvělou pomůckou jsou ochranné papírové hrany, které se vyznačují vysokou pevností, tuhostí a odolností. Předmět proto bude perfektně zafixován na svém místě.

13.08.2021 celý článek

KDE NÁS NAJDETE: